HAKKIMIZDA

LS BANQUET Misafir ve müşterilerine, 5 yıldızlı standartlarda, banquet odaklı hizmet vermek ve her durumda müşteri memnuniyeti sağlamak için kendi mekan ya da mekanlarını işleten bir şirkettir.

LS BANQUET

Misafir ve müşterilerine, 5 yıldızlı standartlarda, banquet odaklı hizmet vermek ve her durumda müşteri memnuniyeti  sağlamak için kendi mekan ya da mekanlarını işleten bir şirkettir.

İşletmesini  yapmakta olduğu mekanlarda  müşterilerinin toplantı, toplu yemek, prezentasyon, lansman, kokteyl, parti, müşteri ve tüketici aktivite&eğlencileri  ile  düğün & davet gibi her türlü toplu organizasyonunu gerçekleştirmek,  lsbanquet’in kuruluş amacıdır. Bu amaçla istanbul’un çeşitli yerlerinde müşterilerinin ihtiyacına cevap verecek yeni mekanların işletmesini almak ve siz değerli dostlarımıza sunmak, kısa vadeli amacımızdır. Orta vadede ise içinde konaklamanın da bulunduğu bir zincir haline dönüşmeyi ve sizlere daha kapsamlı hizmet vermeyi arzuluyoruz.

Öncelikle müşteri beklentilerini karşılaması öngörülen bir mekanın işletmesi devir alınır. İşletmesi alınan mekanın en belirleyici ve önemli kriteri, mevcut altyapının müşteri beklentilerini karşılamasıdır.

Bunda merkezilik ve kolay ulaşılabilirlik, genel ambians,  otopark imkanları, ısıtma, soğutma, dekorasyon, servis ve mutfak ekipmanları gibi müşteri memnuniyetini direk etkileyecek kriterler incelenir. Asgari şartlara sahip mekanın işletmesi devir alınarak gerekli tamamlayıcı yatırım titizlikle yapılır.  Sonrasında müşteriye genellikle direk tanıtımlarla gerekli bilgilendirme yapılarak özellikle banquet  faaliyetlerine başlanır. Bu şekilde başlayan faaliyetler referans olarak değerlendirilir ve  sektöre gerekli bilgilendirme yapılır.


 

 


LS Banquet, en özel günlerinize sihirli bir dokunuşta bulunuyor...